2015 Inauguracja Roku Formacyjnego w Parafii 18.09.2015

18 wrzesnia br. podczas Mszy Św. ku czci św. Stanisława Kostki, na rozpoczęcie roku formacji w grupach parafialnych, grupa starszych ministrantów, którzy ukończyli kurs lektora, złożyła uroczyste przyrzeczenie przed posługą w zgromadzeniu liturgicznym:

DZIĘKUJĄC BOGU ZA ŁASKĘ POWOŁANIA
DO SŁUŻBY LEKTORSKIEJ, PRZYRZEKAMY
POWIERZONE NAM ZADANIA WYPEŁNIAĆ GORLIWIE I SUMIENNIE. PRZYRZEKAMY
CZYTAĆ WYRAŹNIE SŁOWO BOŻE I WEDŁUG NIEGO ŻYĆ. Amen.

Nowymi lektorami zostali: Michał Koczera, Krzysztof Zając, Mateusz Mazur, Przemysław Niedźwiedź, Łukasz Moskal, Radosław Fedak, Sławomir Bentkowski, Wiktor Szul, Dominik Przyboś i Kacper Piątek.
Nowym lektorom życzymy spełnienia błogosławieństwa wypowiedzianego w liturgii obrzędu: "Służ Bogu i braciom w radości i zachowaj swoją duszę nieskalaną jak ta szata, którą otrzymujesz."
Rodzicom nowych lektorów dziękujemy za dotychczasową współpracę, i o nią dalej prosimy, oraz gratulujemy wspaniałych synów.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.