Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2019

 

1. Dziś obchodzony jest III Światowy Dzień Ubogich. W dniach od 18 - 24 listopada Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje zbiórkę żywności dla potrzebujących. W kościele parafialnym i w sklepie PSS „Czwórka” będą wystawione kosze do których można będzie składać żywność o dłuższej przydatności do spożycia, i w dobrym opakowaniu.


2
. Za tydzień UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – ostatnia niedziela roku liturgicznego.


3
. Zbliża się koniec listopada. Zapraszamy do udziału w Mszy Św. o godz. 17.oo, i do modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Wypominki można jeszcze składać do końca listopada.


4
. Dziękujemy Róży MB Królowej Polski za modlitwę różańcową w minionym tygodniu, a Różę św. Matki Teresy z Kalkuty prosimy o tę posługę w tym tygodniu.


5
. W piątek, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórzystów, muzyków i organistów. Stąd w kościele parafialnym o 17.oo, będzie odprawiona uroczysta Msza Św. z udziałem chóru o błogosławieństwo Boże dla chórzystów oraz ich rodzin, na którą zapraszamy wszystkich parafian.


6
. Dziękujemy za już złożone ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.


7
. Można jeszcze nabyć książkę napisaną przez ks. Krzysztofa Pastuszaka „Ogień wichrem gnany” będącej zapisem jego pracy duszpasterskiej w Polsce, Belgii i Afryce. Cena egz. 10zł.


8
. Film „Nieplanowane”, o którym głośno jest w świecie, będzie wyświetlany w Sanockim Domu Kultury w dniach od 23 – 26 listopada 2019, o godz. 18.oo. Film trzeba koniecznie obejrzeć, a bilety warto kupić wcześniej.


9
. Kwesta na nagłośnienie kościoła jeszcze się nie skończyła, ale za już złożone ofiary składamy Bóg zapłać.


10
. Redakcja tygodnika „Gość Niedzielny” przygotowała kalendarz na rok 2020 z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Cena 7zł.

 

               

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.