Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

XIX Niedziela Zwykła 11.08.2019

 

1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze Św. w kościołach naszej parafii jak w niedzielę. Podczas liturgii błogosławieństwo ziół i kwiatów.


2
. Doroczna Parafialna Piesza Pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Starej Wsi wyruszy z parkingu przy ul. Piastowskiej w czwartek, 15 sierpnia 2019, o godz. 04.15. Zapisy na powrót autobusem jeszcze dziś do wyczerpania miejsc. Msza Św. odpustowa o godz. 11.oo, program uroczystości odpustowej na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy, zwłaszcza młodych parafian, do licznego udziału w pielgrzymce. Proszę zabrać różaniec, śpiewnik, butelkę z wodą. Osoby powracające autokarem otrzymają stosowne bilety.


3
. Nowenna Miesięcy ku czci Św. Jana Pawła II w najbliższy piątek, 16 sierpnia o 18.3o. W intencji składanych podziękowań i próśb za przyczyną św. Papieża, wraz z ofiarą, odprawiana jest Msza Św.


4
. Pielgrzymka osób starszych i chorych Archidiecezji Przemyskiej do Kalwarii Pacławskiej planowana jest na 31 sierpnia 2019. Zapisy w zakrystii.


5
. Jeszcze nie zakończyła się okresowa kwesta na inwestycje w naszym kościele. Kwesta potrwa jeszcze kilka dni. Ofiarę można złożyć również przelewem na konto parafialne widoczne na stronie internetowej, albo w podpisanej kopercie na tacę. Bóg zapłać za ofiary już złożone.


6
. Autokarowa pielgrzymka do Włoch organizowana jest w dniach od 11 – 20 października 2019 przez jedną z parafii sanockich. Koszt 700zł oraz 380 euro. Więcej informacji w zakrystii.


7
. Dziękujemy Róży MB Częstochowskiej za prowadzenie modlitwy różańcowej w minionym tygodniu, a od jutra o tę posługę prosimy Różę MB Fatimskiej (zel. p. Zofia Adamowska).


8
. Sanockie organizacje Patriotyczne i Narodowe zapraszają na obchody 99 rocznicy Bitwy Warszawskiej „Cudu nad Wisłą”, w czwartek 15 sierpnia br., na godz. 13.oo na Plac św. Jana w Sanoku. Należy zabrać narodowe flagi.


9
. Na próbę Chóru Parafialnego, w związku ze zbliżającym się odpustem parafialnym, zapraszamy obecnych i byłych chórzystów jutro, 12 sierpnia na godz. 19.oo, do salki św. Cecylii na plebanii. Bardzo prosimy również osoby ceniące śpiew do wzmocnienia składu naszego chóru. 


10
. Płyta CD z najpiękniejszymi pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w wykonaniu Wojska Polskiego dzisiaj w tygodniku „Gość Niedzielny” w cenie 5zł. Zachęcamy do nabycia, są dodatkowe egzemplarze tygodnika.

 

               

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.