KONCERT NOWOROCZNY CHÓRU ,,MIRIAM”

    W niedzielny wieczór 14 stycznia 2018 roku w kościele parafialnym z Koncertem Noworocznym wystąpił Chór ,,MIRIAM” i Soliści. W programie koncertu znalazły się kolędy i pastorałki polskie i innych narodów. Wykonawcy śpiewali też wspólnie z zebranymi słuchaczami.

   
Oprócz chórzystów (pochodzących nie tylko z naszej parafii) w koncercie udział wzięli: soliści – Grażyna Wilk i Łukasz Wojewoda; skrzypaczka – Monika Wojtowicz; recytatorka – Jolanta Kenar. Koncert prowadziła mgr Bożena Gielar. Opracowanie wokalne wykonywanych utworów oraz akompaniament był dziełem mgr Łukasza Wojewody. Nagłośnieniem koncertu zajmował się Konrad Kall. Nad całością koncertu czuwał oraz dyrygował mgr Antoni Wojewoda.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.